Informace o společnosti

Kdo je za značkou výrobce čerpadla

Stairs Industrial Company Ltd. byla založena roku 1981 s cílem, stát se velkým mezinárodním výrobcem ponorných čerpadel nejvyšší kvality, která budou odpovídat mezinárodním standardům jakosti nebo budou dosahovat ještě lepších parametrů, a budou mít konkurenceschopné ceny, a organizace při tom bude zákazníkům poskytovat vynikající podporu a servis a zároveň bude zvažovat dopad vyráběných čerpadel a činností na životní prostředí. Vytrvalou a poctivou prací Stairs Industrial Co. Ltd. těchto cílů dosáhla a stala se důležitým mezinárodním výrobcem čerpadel.

Poté, co jsme získali vedoucí postavení na taiwanském trhu, uvedli jsme koncem 90. let dvacátého století ve spolupráci se zahraničními výrobci naše čerpadla na mezinárodní trh. V té době jsme začali rozvíjet mezinárodní prodej čerpadel montážním závodům a výrobcům. V současné době máme zákazníky ve více než 50 zemích.

Většina našich zákazníků, včetně některých velmi známých mezinárodních výrobců čerpací techniky, prodává naše čerpadla pod svými vlastními značkami. I když název naší společnosti není mimo obor příliš znám, protože většina čerpadel se prodává pod jinými značkami, je Stairs Industrial Co. Ltd. v průmyslu čerpací techniky vysoce uznávaná jako inovativní a spolehlivý výrobce a dodavatel ponorných čerpadel pro hlubinné vrty.

Neustálé rozšiřování prodeje na nové trhy a novým zákazníkům, stejně jako růst prodeje stávajícím zákazníkům, je dokladem vysoké kvality našich čerpadel, konkurenceschopných cen a vynikajícího servisu, který naši pracovníci provádějí v těsné spolupráci s mnoha našimi zákazníky.

V poslední době jsme upravili konstrukci našeho ponorného čerpadla a s použitím výrobního know-how jsme vyvinuli řadu vysoce kvalitních vertikálních a horizontálních přídavných čerpadel pro výškové budovy a pro četné průmyslové aplikace. Počet našich pracovníků se rozrostl na cca 200 osob. Výrobní plocha dosahuje cca 17 000 m2 ve třech továrních objektech, z nichž dva byly uvedeny do provozu v posledních třech letech.

I když jsme hrdí na to, co jsme dokázali, uvědomujeme si, že musíme nadále pokračovat ve vývoji ještě lepších čerpadel, poskytovat ještě lepší zákaznický servis a současně se starat o to, jaký mají naše činnosti vliv na životní prostředí.